+90 (505) 508 00 55

Hakkımızda

MİSYONUMUZ :
" En iyi üretimle, geliştirilebilen kalite anlayışıyla, iyi ambalajlama sayesinde, yeni ürünleri müşteri beğenisine sunabilmektir." Tüm dünyaya kaliteli hijyenik ürünü sunmak kaliteli ve uzun süreli hizmet anlayışı içinde çalışmak.

 

VİZYONUMUZ:
Bafram çalışanlarının üstün bir ekip çalışması ile verimliliğin ve rekabet gücünün arttığı, sürekli gelişen kalitesi ile de müşterilerini memnun eden bir şirket olmak amacındadır. Müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçen ürün ve hizmetleriyle, alanında Türkiye’de olduğu kadar Dünya çapında da adını duyurmayı hedefler.

 

İhracatlarımızda ürünleri paketleme olanağı sağlamakla birlikte yurt içi ve yurt dışı zincir mağzalara istenilen ölçülerde kalitede ödün vermeden ihracat yapıyoruz.

 

Karadeniz Bölgesinde tek olan tesisimiz Soğuk Hava deposunun yanında sebze meyve paketleme tesislerimizle tüm komisyonculara açıktır.

Almanya, Hollanda, rusya ve Bulgaristan gibi birçok ülkelere sebze, karpuz, beyaz lahana, kırmızı lahana, karnabahar, brokkoli ve taze pırasa ihracatı yapmaktayız.

Bafra’mız karadenizin çukurova’sı konumunda olması nedeni ile aynı zamanda prinç ekimi de yoğundur.